8m Reader Handheld UHF RFID Android VH-C83

• Kjo pajisje është një kompjuter celular i thyer Android.

• Ajo përmban procesor quad-core, 8000bateri mAh dhe aftësi super UHF RFID.

Ju lutemi na dërgoni me email nëse doni të merrni vlerësimin e produkteve tona, ose merrni mbështetje nga inxhinierët tanë të mbështetjes teknike.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

8m Reader Handheld UHF RFID Android VH-C83

Prezantimi

• Kjo pajisje është një kompjuter celular i thyer Android.

• Ajo përmban procesor quad-core, 8000bateri mAh dhe aftësi super UHF RFID.

• Mund të jetë i pajisur me antenë të polarizuar në mënyrë lineare ose rrethore.

• Mund të lexojë etiketat me shumicë nga distanca të gjata mundëson që ato të vendosen në menaxhimin e pasurive, me pakicë, magazinimin, menaxhimi i flotës etj.

Karakteristikat

• Shkalla e mbrojtjes IP65, përfundim i derdhur me injeksion të dyfishtë të butë dhe të fortë, duke e bërë produktin të papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri, anti-korrozioni, anti-vaj;

• Gota e korningut, dizajn i veçantë anti-rënie, akoma mund të funksionojë pas 1.5 metra bien, 1000 herë 0.5 provë e rrotullimit të njehsorit.

• Mbështet funksionet e IoT siç është skanimi 1D, 2Skanimi D, UHF, NFC, dhe identifikimi biometrik i irisit;

• Procesor me shpejtësi quad-core

• 5,2 inç, Ekran IPS HD

• 2 GB + 16 GB hapësirë ​​ruajtëse

• Mbështetni mbështetjen e plotë 4G të Netcom-it për 4G 2.4G / 5G me bandë të dyfishtë Wi-Fi

• Dizajni ekskluziv i ndërfaqes së personalizuar të industrisë

• gatishmëria e baterisë së tensionit të lartë 8000mAh është më e qëndrueshme

• Android 6.0 sistemi operativ

• Skanim i shkëlqyeshëm / NFC / Performanca UHF

Specifikim
Modeli # VH-83
Parametri themelor
Dimensioni 164.2mm x 80,0 mm x 24,3 mm
Pesha 654g
Ekran 5.2’’ IPS FHD 1920×1080
Panel me prekje Corning Gorilla gotë, panel me shumë prekje, doreza dhe duar të lagura të mbështetura
Foleja e Zgjerimit 1 fole për kartën SIM
1 fole për kartën SIM ose TF
Ndërfaqja e komunikimit USB 2.0 Tipi-C, OTG
Audio Drejtues, 2 mikrofona
Tastiera 4 çelësat e përparmë, 1 çelësi i energjisë, 2 çelësat e skanimit, 1 çelës shumëfunksional
Kamera 13Kamera me ngjyra MP, mbështetje në fokus automatik, flakë
GPS Sistem global i pozicionimit të integruar, diapazoni i gabimit m 5 milion
Sensori Sensori i gravitetit, sensori i dritës, sensor afërsije
Parametri i Performancës
CPU Cortex-A53 1.45GHz Quad-core
Kujtesa RAM:2ROM GB:16GB
Zgjerimi Mbështetni deri në 128 GB MicroSD (TF) kartë
OS Android 6.0
Mjedisi i Zhvillimit
OS Android 6.0
SDK Komplet për zhvillimin e softverit
Gjuhe Java
Mjet Eklips / Android Studio
Komunikimi i të dhënave
WLAN Mbështetni IEEE802.11 a / b / g / n, 2.4G / 5G me bandë të dyfishtë, antenë e brendshme
WWAN 2G: 900/1800MHz

3G: 900/1900/2000/2100MHz

4G: TDD-LTE: B38, B39, B40, B41

FDD-LTE: B1, B3, B5

Bluetooth Bluetooth 4.0 U bë
GNSS GPS, GLONASS, BeiDou, AGPS, antenë e brendshme
Mjedisi i operimit
Temperatura e punës -20~ 50
Temperatura e magazinimit -20~ 70
Lagështia 5%~ 95% RH, jo kondensimi
Specifikimi i rënies Pika të shumta 1.5m / 4.9ft (të paktën 20 herë) te betoni në të gjithë intervalin e temperaturës së funksionimit
Specifikimi i rrëzimit 1000 x 0.5m / 1.64ft bie, ende punojnë normalisht, plotësoni specifikimet e IEC
ESD Shkarkimi i ajrit 15KV,Discharge Shkarkim përçues 6KV
Niveli i mbrojtjes Prit specifikimin e hostit IP65 për IEC
Performanca e baterisë
Kapaciteti Li-jon i rimbushur 8000mAh
Koha e gatishmërisë >500 orë
Koha e karikimit 3-4 orë (me adaptor standard dhe kabllo USB
Koha e punes >12 orë (në varësi të mjedisit të përdoruesit
1D barkodi
1Skanues linear Zebra SE965 / Honeywell N4313
1D Simbologjitë Kodin 39、Kodin 93、Kodi128、Shiriti i kodeve、EAN- 13、EAN- 8、UPC-A、UPC- E、ITF 14、UCC / EAN- 128、ITF25、Matrica 25、EAN-128、ISBN etj.
2D barkodi
2D Skanues imazhesh Zebra: SE4710 / SE4750 / SE4750MR; Mjaltë: N6603
2D Simbologjitë PDF417, MicroPDF417, I përbërë, RSS, TLC-39, Datamatrix, Kodi QR, Kodi mikro QR, Aztekëve, MaxiCode, Kodet Postare,PostNet i SH.B.A.,Planet i SHBA, Mbretëria e Bashkuar Postare, Posta Australiane,Japonia Postare, Postare Hollandeze etj.
UHF RFIDopsional)
Frekuenca 865-868MHz / 902-928MHz
Protokolli EPC C1 GEN2 / ISO18000-6C
Diapazoni R / W Polarizimi rrethor > 25m, shtëpie;La 10m (polarizim cikular,hapur në natyrë;Polarizimi linear m 21m,shtëpie;La 7m (polarizim linear,hapur në natyrë
Shkalla e leximit në grup > 200 etiketa / s (polarizim rrethor
Fuqia 1W d 30dBm,+5dBm ~ + 30dBm i rregullueshëm
Moduli RFID Moduli VM-61 i bazuar në Impinj Indy R2000
Antena Polarizimi linear (1.8dBi) / Polarizimi rrethor (4dBi
HF(opsional)
Frekuenca 13.56MHz
Protokolli ISO15693、ISO14443
Diapazoni R / W 0-7CM (në lidhje me etiketën dhe mjedisin
Irisi(opsional)
Zbulo shkallën <150Znj
Detekto Diapazonin 20-40cm
SHQIPTAR 1/10000000
Protokolli ISO / IEC 19794-6,GB / T 20979-2007
Aksesorë
Standarde Bateri li-jon、koka e karikimit、Kabëll ngarkues DC、Kabllo USB

FAQ

Pyetje:Kush jemi ne?
A:Ne jemi një prodhues kryesor kinez profesionist UHF RFID Hardware me më shumë se 10 vjet. Ne jemi të vendosur në Shenzhen, një qytet afër Hongkongut.

Pyetje: Çfarë produktesh prodhoni?
A: ne mund të jemi në gjendje të prodhojmë të gjitha llojet e lexuesit RFID UHF, antenë dhe etiketë (përputhen me protokollin e EPC C1G2 dhe ISO-18000 / 6C). ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni të gjitha llojet e lexuesve, antenë dhe etiketë.

Pyetje: Cilat janë përparësitë tuaja?
A: kemi shumë përparësi.
Së pari, ne kemi qenë duke u përqëndruar në R&D, prodhime, shitjet dhe implementimi i lexuesit UHF RFID, Antena UHF RFID dhe Tag UHF RFID për më shumë se 10 vjet.
Së dyti, ne jemi të mirë në hartimin e të gjitha llojeve të zgjidhjeve RFID për industri ose aplikime të ndryshme.
Së treti, produktet tona është shitur në të gjithë botën, ata po shërbejnë për qeverinë, shitës me pakicë të madhe, shkollë, kompani e madhe prodhuese dhe kompani logjistike si dhe menaxhim / transport automjetesh etj.
E katërta, ne kemi stafet e tyre profesionale në RFID, pa marrë parasysh çfarë prodhimi, hulumtim ose inxhinier ose shitje.

Pyetje: Cili është lloji i klientit tuaj?
A: Si prodhues i pajisjeve RFID, ne zakonisht punojmë me integruesin e sistemit, ofruesi i zgjidhjeve ose kompania e softuerëve IT drejtpërdrejt sepse ne mund t'i furnizojmë me pajisje dhe ata mund të zhvillojnë softuer dhe të implementojnë / instalojnë / integrojnë pajisje dhe softuer direkt.

Pyetje: Nëse dua të blej produktet tuaja, cfare duhet te bejme me pare?
A: pasi produkti RFID është sistem kompleks (kanë nevojë për zhvillim të mëtejshëm), kështu që ju duhet të na tregoni kërkesat tuaja për projektin, për shembull,
çfarë është sendi i gjurmuar?
Cila është distanca e leximit që kërkohet?
Çfarë lloji të lexuesit dëshironi të përdorni në projektin tuaj?
Lexues fiks ose lexues dore?
Pasi të jemi të qartë kërkesat tuaja, ne do t'ju dërgojmë fletën e të dhënave dhe citatin për referencën tuaj.
Pasi konfirmoi mirë, ne do t'ju dërgojmë PI për të paguar fondin tek ne dhe pastaj do t'ju dërgojmë mallra ASAP pasi të keni marrë tashmë pagesën tuaj.

Pyetje: A furnizoni softuer?
A: ne nuk kemi ndonjë program menaxhimi, por ne kemi SDK lexues për ndërfaqen tuaj të zhvillimit të mëtejshëm me softuerin tuaj aktual të menaxhimit.

Pyetje: Cila është koha juaj e dorëzimit?
A: Nëse i kemi në magazinë, koha e dorëzimit është 1-2 ditë.
Nëse nuk i kemi mjaft në stok, koha e dorëzimit do të jetë 3-10 ditë, varet nga madhësia e porosisë.

Pyetje: Çfarë certifikate kanë produktet tuaja?
A: produktet tona kanë certifikata CE dhe FCC.

Pyetje: cili është tregu juaj kryesor?
A: tregu ynë kryesor është Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut, Une, Rusia, Afrika dhe Azia etj.

Pyetje: Cilat industri janë duke u përdorur gjerësisht tani UHF RFID?
A: UHF RFID po zhvillohet shumë shpejt, RFID është teknologjia kryesore. të IOT, siç e dimë se koha e të dhënave të mëdha po na vjen, UHF RFID e përdor këtë shans për tu zhvilluar shpejt.

Pyetje: cila është mënyra juaj e pagesës
A: T / T , Western Union , Paypal , Ali siguri tregtare

Pyetje: cila është garancia juaj
A : të gjithë produktin tonë kanë 1 garanci viti nëse nuk ka shkaktuar ndonjë njeri

Ju lutemi na dërgoni me email nëse doni të merrni vlerësimin e produkteve tona, ose merrni mbështetje nga inxhinierët tanë të mbështetjes teknike.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI