2m Android UHF RFID Handheld Reader VH-C77

The VH-C77 UHF smart handheld terminal has excellent performance in Korea's PR9200 UHF UHF read/write function, which has better sensitivity and helps to achieve more accurate and faster data acquisition.

Ju lutemi na dërgoni me email nëse doni të merrni vlerësimin e produkteve tona, ose merrni mbështetje nga inxhinierët tanë të mbështetjes teknike.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

2m Android UHF RFID Handheld Reader VH-C77

Prezantimi

The VH-C77 UHF smart handheld terminal has excellent performance in Korea’s PR9200 UHF UHF read/write function, which has better sensitivity and helps to achieve more accurate and faster data acquisition.

It adopts Android 6.0 operating system and is equipped with a 1.45GHz quad-core processor.

It has a long battery life and is a high-performance smart handheld terminal.

It is widely used in asset management, shoe clothing retail, book archive management, vehicle management, magazinimin

The VH-C77UHF smart handheld terminal has excellent performance in Korea’s PR9200 UHF UHF read/write function, which has better sensitivity and helps to achieve more accurate and faster data acquisition. It adopts Android 6.0 operating system and is equipped with a 1.45GHz quad-core processor. It has a long battery life and is a high-performance smart handheld terminal. It is widely used in asset management, shoe clothing retail, book archive management, vehicle management, warehousing logistics management, financial management and other fields.

logistics management, financial management and other fields.

Product characteristics

•IP67 protection grade, soft and hard plastic double injection molding process, make the product waterproof, dust-proof, anti-korrozioni, anti-vaj;

• Gota e korningut, dizajn i veçantë anti-rënie, after 1.5 metra bien, 1000 herë 0.5 provë e rrotullimit të njehsorit, still work normally;support One-dimensional scanning, two-dimensional scanning, UHF, NFC, iris Biometrics and other Internet of Things functions;

• Procesor me shpejtësi quad-core

• 5,2 inç, Ekran IPS HD

•2GB+16GB Mass storage

•Wi-Fi Support 4G full Netcom, support 2.4G/5G dual-band Wi-Fi

•Industry-specific custom UI design

•8000mAh High-voltage battery standby is more durable

• Android 6.0 Operation System

• Skanim i shkëlqyeshëm / NFC / Performanca UHF

Application

•Department store commercial retail

•Asset management and inventory

•Warehouse logistics outbound management

•Manufacturing management,

•law enforcement inspection mobile office

Specification parameter

Specifikim
Product Name UHF RFID Handheld Reader
Product Model VH-C77
Basic parameters
Machine size 164.2mm x 78.8.0mm x17.5mm
Wight 320g
Ekran 5.2 InchIPS FHD 1920×1080 Resolution
Touch Screen Corning Gorilla Glass, supports multi-touch, support gloves or wet hands
Expansion slot 1 SIM Slot
One card slot SIM or TF (pick one of two)
Ndërfaqja e komunikimit USB 2.0 Tipi-C, OTG
Audio Drejtues, 2 mikrofona
Keyboard 4 main keyboards, 1 power button, 2 scan buttons, 1 multi-function button
Cream 13 megapixel color camera with auto focus and flash
GPS Navigation Built-in GPS global positioning system with an error range of ±5m
Senor Sensori i gravitetit, sensori i dritës, distance sensor
Performance Parameters
CPU Cortex-A53 1.45GHz Quad-Core
Memory Capacity RAM:2GB ROM:16GB (Standard)
Operation System Android 6.0
Mjedisi i Zhvillimit
SDK Terminal software development kit
Development Language Java
Development Tools Eklips / Android Studio
Extended Memory MicroSD (TF)Card Can Extend to 128GB
Data communication
WLAN Support IEEE802.11 a/b/g/n protocol, (2.4G/5G dual frequency); built-in antenna
WWAN 2G: 900/1800MHz

3G: 900/1900/2000/2100MHz

4G: TDD-LTE: B38, B39, B40, B41

FDD-LTE: B1, B3, B5

Bluetooth Bluetooth 4.0 U bë
GNSS Integrated GPS, GLONASS and Beidou; built-in antenna, support AGPS
Working Enviorment
Operation Temperature -20~ 50
Temperatura e magazinimit -20~ 70
Relative humidity 5%~95% Non-condensing
Drop specification In the operating temperature range, all six sides can withstand multiple impacts from a height of 1.5 meters to the concrete floor.
Rolling test Rolling 1000 times in a row of 0.5 meters, 6 face contact surfaces are still running stably after rolling, reaching IEC rolling specifications
Static Protection Shkarkimi i ajrit 15KV, ±6KV contact discharge
Protection level Host IP65, up to IEC seal standard
Battery performance
Battery Capacity Rechargeable lithium polymer battery 5000mAh
Standby Time Koha e gatishmërisë >350 orë
Charging Time Koha e karikimit 3-4 orë (using the standard power adapter and data cable)
Working Time Koha e punes > 12 orë (depending on usage and network environment)
Bar code collection (opsional)
Bar code scanning engine Zebra SE965 / Honeywell N4313
Support 1D type Kodin 39、Kodin 93、Kodi128、Shiriti i kodeve、EAN- 13、EAN- 8、UPC-A、UPC- E、ITF 14、UCC / EAN- 128、ITF25、Matrica 25、EAN-128、ISBNe ect.
2D Bar code collection (opsional)
Two-dimensional scanning engine Zebra: SE4710 / SE4750 / SE4750MR; Mjaltë: N6603
Support 2D type PDF417, MicroPDF417, I përbërë, RSS, TLC-39, Datamatrix, Kodi QR, Kodi mikro QR, Aztekëve, MaxiCode, Kodet Postare,PostNet i SH.B.A.,Planet i SHBA, Mbretëria e Bashkuar Postare, Posta Australiane,Japonia Postare, Dutch Postalect.
UHF RFID(Optional)
Support Frequency 915MHz、865MHz(865-868MHz or 902-928MHz)
Support Protocol EPC C1 GEN2 /ISO18000-6C Protocol
Read Distance >1.5 meter(Circular polarization, shtëpie;
Shkalla e leximit në grup >150 Label per second (circular polarization)
Fuqia 1W(27dBmSupport +19dBm ~ +27dBm adjustment)
RFID Module VM-5SBuilt in pr9200
Antenna Parameters Linearly polarized antenna(1dBi)
HF RFID(Optional)
Support Frequency 13.56MHz
Support Protocol For ISO15693, ISO14443 dual protocol
Read Distance 2-4CM(Depend on labels and the environment)
Iris recognition (opsional)
Recognition time <150Znj
Working distance 20-40cm
SHQIPTAR 1/10000000
Protocol Standard ISO / IEC 19794-6,GB / T 20979-2007
Attached
Standard Accessories Lithium battery, koka e karikimit, DC charging cable, USB charging cable

FAQ

Pyetje:Kush jemi ne?
A:Ne jemi një prodhues kryesor kinez profesionist UHF RFID Hardware me më shumë se 10 vjet. Ne jemi të vendosur në Shenzhen, një qytet afër Hongkongut.

Pyetje: Çfarë produktesh prodhoni?
A: ne mund të jemi në gjendje të prodhojmë të gjitha llojet e lexuesit RFID UHF, antenë dhe etiketë (përputhen me protokollin e EPC C1G2 dhe ISO-18000 / 6C). ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni të gjitha llojet e lexuesve, antenë dhe etiketë.

Pyetje: Cilat janë përparësitë tuaja?
A: kemi shumë përparësi.
Së pari, ne kemi qenë duke u përqëndruar në R&D, prodhime, shitjet dhe implementimi i lexuesit UHF RFID, Antena UHF RFID dhe Tag UHF RFID për më shumë se 10 vjet.
Së dyti, ne jemi të mirë në hartimin e të gjitha llojeve të zgjidhjeve RFID për industri ose aplikime të ndryshme.
Së treti, produktet tona është shitur në të gjithë botën, ata po shërbejnë për qeverinë, shitës me pakicë të madhe, shkollë, kompani e madhe prodhuese dhe kompani logjistike si dhe menaxhim / transport automjetesh etj.
E katërta, ne kemi stafet e tyre profesionale në RFID, pa marrë parasysh çfarë prodhimi, hulumtim ose inxhinier ose shitje.

Pyetje: Cili është lloji i klientit tuaj?
A: Si prodhues i pajisjeve RFID, ne zakonisht punojmë me integruesin e sistemit, ofruesi i zgjidhjeve ose kompania e softuerëve IT drejtpërdrejt sepse ne mund t'i furnizojmë me pajisje dhe ata mund të zhvillojnë softuer dhe të implementojnë / instalojnë / integrojnë pajisje dhe softuer direkt.

Pyetje: Nëse dua të blej produktet tuaja, cfare duhet te bejme me pare?
A: pasi produkti RFID është sistem kompleks (kanë nevojë për zhvillim të mëtejshëm), kështu që ju duhet të na tregoni kërkesat tuaja për projektin, për shembull,
çfarë është sendi i gjurmuar?
Cila është distanca e leximit që kërkohet?
Çfarë lloji të lexuesit dëshironi të përdorni në projektin tuaj?
Lexues fiks ose lexues dore?
Pasi të jemi të qartë kërkesat tuaja, ne do t'ju dërgojmë fletën e të dhënave dhe citatin për referencën tuaj.
Pasi konfirmoi mirë, ne do t'ju dërgojmë PI për të paguar fondin tek ne dhe pastaj do t'ju dërgojmë mallra ASAP pasi të keni marrë tashmë pagesën tuaj.

Pyetje: A furnizoni softuer?
A: ne nuk kemi ndonjë program menaxhimi, por ne kemi SDK lexues për ndërfaqen tuaj të zhvillimit të mëtejshëm me softuerin tuaj aktual të menaxhimit.

Pyetje: Cila është koha juaj e dorëzimit?
A: Nëse i kemi në magazinë, koha e dorëzimit është 1-2 ditë.
Nëse nuk i kemi mjaft në stok, koha e dorëzimit do të jetë 3-10 ditë, varet nga madhësia e porosisë.

Pyetje: Çfarë certifikate kanë produktet tuaja?
A: produktet tona kanë certifikata CE dhe FCC.

Pyetje: cili është tregu juaj kryesor?
A: tregu ynë kryesor është Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut, Une, Rusia, Afrika dhe Azia etj.

Pyetje: Cilat industri janë duke u përdorur gjerësisht tani UHF RFID?
A: UHF RFID po zhvillohet shumë shpejt, RFID është teknologjia kryesore. të IOT, siç e dimë se koha e të dhënave të mëdha po na vjen, UHF RFID e përdor këtë shans për tu zhvilluar shpejt.

Pyetje: cila është mënyra juaj e pagesës
A: T / T , Western Union , Paypal , Ali siguri tregtare

Pyetje: cila është garancia juaj
A : të gjithë produktin tonë kanë 1 garanci viti nëse nuk ka shkaktuar ndonjë njeri

Ju lutemi na dërgoni me email nëse doni të merrni vlerësimin e produkteve tona, ose merrni mbështetje nga inxhinierët tanë të mbështetjes teknike.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI